ΣΦΙΠ facebook ΣΦΙΠ twitter ΣΦΙΠ google+ ΣΦΙΠ youtube ΣΦΙΠ dailymotion



  Αποτελέσματα - 5η αγ. (19.10.2019 - 20.10.2019)
Βαθμολογία

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. Ν Ι Η Φόρμα
1 Πιερικός 13 7:0 5 4 1 0 ΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΝίκη
2 Σέλλανα ΑΟ 13 8:3 5 4 1 0 ΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΝίκη
3 Θησέας Αγριάς 10 11:5 5 3 1 1 ΗτταΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΝίκη
4 Καρίτσα ΑΕ 8 10:5 5 2 2 1 ΝίκηΝίκηΗτταΙσοπαλίαΙσοπαλία
5 Ατρόμητος Παλαμά ΑΣ 8 7:4 5 2 2 1 ΝίκηΗτταΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλία
6 Ηρακλής Λάρισας ΑΣ 7 5:7 5 2 1 2 ΙσοπαλίαΗτταΗτταΝίκηΝίκη
7 Αλμυρός 7 3:3 5 2 1 2 ΗτταΝίκηΙσοπαλίαΗτταΝίκη
8 Αταλάντη ΑΠΟ 7 6:7 5 2 1 2 ΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΗτταΗττα
9 Οικονόμος Τσαριτσάνης 6 6:4 5 1 3 1 ΙσοπαλίαΗτταΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλία
10 Μετέωρα ΑΣ 6 4:5 5 1 3 1 ΙσοπαλίαΗτταΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλία
11 Διγενής Νεοχωρίου ΑΟ 3 7:9 5 0 3 2 ΗτταΙσοπαλίαΙσοπαλίαΙσοπαλίαΗττα
12 Δίας Δίου ΟΦ 3 3:12 5 1 0 4 ΗτταΝίκηΗτταΗτταΗττα
13 Διαγόρας Στεφανοβικείου 2 2:7 5 0 2 3 ΙσοπαλίαΗτταΗτταΙσοπαλίαΗττα
14 Ποταμιά ΑΟΜΧ 1 2:10 5 0 1 4 ΗτταΙσοπαλίαΗτταΗτταΗττα

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. Ν Ι Η Φόρμα
1 Πιερικός 7 5:0 3 2 1 0 ΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΝίκη
2 Σέλλανα ΑΟ 7 4:2 3 2 1 0 ΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΝίκη
3 Ατρόμητος Παλαμά ΑΣ 6 4:0 2 2 0 0 ΝίκηΗτταΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλία
4 Θησέας Αγριάς 6 7:2 3 2 0 1 ΗτταΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΝίκη
5 Αλμυρός 6 3:0 2 2 0 0 ΗτταΝίκηΙσοπαλίαΗτταΝίκη
6 Αταλάντη ΑΠΟ 6 4:2 3 2 0 1 ΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΗτταΗττα
7 Οικονόμος Τσαριτσάνης 5 6:2 3 1 2 0 ΙσοπαλίαΗτταΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλία
8 Μετέωρα ΑΣ 5 2:1 3 1 2 0 ΙσοπαλίαΗτταΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλία
9 Καρίτσα ΑΕ 4 6:2 2 1 1 0 ΝίκηΝίκηΗτταΙσοπαλίαΙσοπαλία
10 Ηρακλής Λάρισας ΑΣ 3 3:2 2 1 0 1 ΙσοπαλίαΗτταΗτταΝίκηΝίκη
11 Δίας Δίου ΟΦ 3 2:2 2 1 0 1 ΗτταΝίκηΗτταΗτταΗττα
12 Διγενής Νεοχωρίου ΑΟ 2 5:6 3 0 2 1 ΗτταΙσοπαλίαΙσοπαλίαΙσοπαλίαΗττα
13 Ποταμιά ΑΟΜΧ 1 2:3 2 0 1 1 ΗτταΙσοπαλίαΗτταΗτταΗττα
14 Διαγόρας Στεφανοβικείου 1 1:3 2 0 1 1 ΙσοπαλίαΗτταΗτταΙσοπαλίαΗττα

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. Ν Ι Η Φόρμα
1 Σέλλανα ΑΟ 6 4:1 2 2 0 0 ΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΝίκη
2 Πιερικός 6 2:0 2 2 0 0 ΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΝίκη
3 Θησέας Αγριάς 4 4:3 2 1 1 0 ΗτταΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΝίκη
- Καρίτσα ΑΕ 4 4:3 3 1 1 1 ΝίκηΝίκηΗτταΙσοπαλίαΙσοπαλία
5 Ηρακλής Λάρισας ΑΣ 4 2:5 3 1 1 1 ΙσοπαλίαΗτταΗτταΝίκηΝίκη
6 Ατρόμητος Παλαμά ΑΣ 2 3:4 3 0 2 1 ΝίκηΗτταΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλία
7 Οικονόμος Τσαριτσάνης 1 0:2 2 0 1 1 ΙσοπαλίαΗτταΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλία
8 Αταλάντη ΑΠΟ 1 2:5 2 0 1 1 ΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΗτταΗττα
9 Διαγόρας Στεφανοβικείου 1 1:4 3 0 1 2 ΙσοπαλίαΗτταΗτταΙσοπαλίαΗττα
10 Μετέωρα ΑΣ 1 2:4 2 0 1 1 ΙσοπαλίαΗτταΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλία
11 Διγενής Νεοχωρίου ΑΟ 1 2:3 2 0 1 1 ΗτταΙσοπαλίαΙσοπαλίαΙσοπαλίαΗττα
12 Αλμυρός 1 0:3 3 0 1 2 ΗτταΝίκηΙσοπαλίαΗτταΝίκη
13 Ποταμιά ΑΟΜΧ 0 0:7 3 0 0 3 ΗτταΙσοπαλίαΗτταΗτταΗττα
14 Δίας Δίου ΟΦ 0 1:10 3 0 0 3 ΗτταΝίκηΗτταΗτταΗττα


  Πλέι οφ ανόδου στην Γ' (football league)    υποβιβασμός στο τοπικό 

Βαθ. = βαθμοί Γκολ = Γκολ υπέρ:κατά Αγ. = αγώνες Ν = νίκες Ι = ισοπαλίες Η = ήττες Φόρμα = Τελευταία Παιχνίδια

Copyright © 2009-2019 ΣΦΙΠ . Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος.