Γ' Εθνική

All
Home
Away
#
Σύλλογος
Αγ
Ν
Ι
Η
ΓΥ
ΓΚ
ΔΤ
Βαθ
1
30
21
5
4
49
15
34
68
2
Νέα Αρτάκη
ν ν ι ν ν
>
30
20
6
4
51
15
36
66
3
Σβορώνος ΓΑΣ
ν ν ι ν ι
>
30
18
9
3
52
20
32
63
4
Πιερικός
ι η η ν ν
>
30
16
7
7
45
17
28
55
5
30
15
7
8
37
25
12
52
6
Ζάκυνθος
ι ι ν ν ν
>
30
14
9
7
40
25
15
51
7
Κιλελέρ ΑΕ
ι ν ι η ν
>
30
13
8
9
33
19
14
47
8
Εορδαϊκός ΦΣ
ν η ι ν ι
>
30
11
10
9
32
26
6
43
9
Θεσπρωτός
η η ν ν ι
>
30
13
4
13
43
40
3
43
10
Τρίκαλα
ι ν ν η η
>
30
11
10
9
43
36
7
43
11
30
12
6
12
27
31
-4
42
12
30
12
5
13
29
35
-6
41
13
30
10
9
11
40
30
10
39
14
30
9
5
16
33
42
-9
32
15
Λευκίμμη ΑΕ
η ι η ν η
>
30
8
5
17
31
45
-14
29
16
Βατανιακός
ν ι η η η
>
30
7
7
16
32
54
-22
28
17
Φήκη ΠΟ
η η η η η
>
29
2
1
26
12
78
-66
-8
18
Μαγνησιακός
η η η η η
>
29
0
1
28
1
77
-76
-14
Σημείωση: Μαγνησιακός και Φήκη έχουν από -15 βαθμούς και αποβλήθηκαν από το πρωτάθλημα.
εμφάνιση σε πλήρη οθόνη
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Νέα Αρτάκη
Σβορώνος ΓΑΣ
Πιερικός
Αστέρας Σταυρού
Ζάκυνθος
Κιλελέρ ΑΕ
Εορδαϊκός ΦΣ
Θεσπρωτός
Τρίκαλα
Αναγέννηση Άρτας
Αστέρας Πετριτή
Θύελλα Κατσικά
Καστοριά ΑΣ 1980
Λευκίμμη ΑΕ
Βατανιακός
Φήκη ΠΟ
Μαγνησιακός
1 Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 1–0 1–3 2–1 2–0 0–1 1–0 2–2 2–0 2–0 1–0 4–1 2–0 3–1 3–0 3–0
2 Νέα Αρτάκη 0–0 1–0 1–0 2–0 3–0 2–1 4–2 4–0 2–0 1–1 3–0 3–1 1–0 3–0 3–0
3 Σβορώνος ΓΑΣ 0–0 0–0 2–0 2–2 1–0 4–2 3–2 0–2 2–0 4–0 4–2 2–0 2–1 2–0 3–0
4 Πιερικός 0–2 2–0 2–0 0–0 1–0 1–0 4–0 2–0 4–0 1–1 1–1 5–0 2–1 5–1 3–0
5 Αστέρας Σταυρού 1–0 2–0 0–0 0–0 1–0 0–2 0–0 1–0 2–1 3–2 2–0 3–2 5–0 3–0 0–0
6 Ζάκυνθος 0–2 0–2 2–2 0–0 2–0 1–1 4–3 0–0 1–1 3–0 1–0 3–1 1–0 4–1 3–0
7 Κιλελέρ ΑΕ 1–1 0–1 1–3 2–0 0–0 1–1 3–1 0–0 0–1 2–0 1–1 0–1 1–0 2–1 3–0 3–0
8 Εορδαϊκός ΦΣ 1–0 0–2 0–0 1–0 1–1 0–0 1–0 3–3 5–1 1–0 0–2 1–1 1–2 3–0
9 Θεσπρωτός 1–1 0–1 0–3 1–2 2–0 2–1 0–1 3–1 2–1 2–0 2–0 0–1 1–3 2–1 2–0
10 Τρίκαλα 0–0 1–5 1–0 0–0 1–1 2–2 1–1 2–1 0–0 0–1 5–1 4–0 4–0 2–1 3–0
11 Αναγέννηση Άρτας 0–1 0–0 0–0 2–1 1–0 1–0 0–2 0–2 1–0 0–1 3–1 0–0 1–0 2–2 3–0 3–0
12 Αστέρας Πετριτή 0–3 1–0 1–2 2–1 2–0 0–1 0–1 1–0 0–0 3–0 2–0 2–2 1–0 2–0 3–0
13 Θύελλα Κατσικά 1–2 1–1 0–1 1–1 2–3 0–0 0–0 1–2 0–0 2–0 1–0 0–2 2–1 4–1 3–0
14 Καστοριά ΑΣ 1980 0–2 0–0 0–1 0–1 0–1 0–1 0–1 1–4 4–0 0–2 1–1 3–3 3–1 3–0
15 Λευκίμμη ΑΕ 4–1 0–3 0–2 2–0 1–2 0–1 0–0 0–1 1–2 1–1 1–0 1–0 2–2 3–0 3–0
16 Βατανιακός 0–2 0–3 1–1 0–1 0–2 2–0 0–0 1–1 1–3 2–1 0–0 0–4 0–2 3–2 3–0
17 Φήκη ΠΟ 0–2 0–3 0–3 0–2 0–3 0–3 1–0 0–3 0–3 0–2 2–2 0–3 0–3 1–2 3–0
18 Μαγνησιακός 1–2 0–2 0–1 0–3 0–3 0–3 0–3 0–3 0–3 0–3 0–3 0–3 0–1 0–3
Αγωνιστική 1
4 Οκτ 2023
- 11:00
Τρίκαλα
2 2
Ζάκυνθος
4 Οκτ 2023
- 13:00
Νέα Αρτάκη
3 1
Λευκίμμη ΑΕ
4 Οκτ 2023
- 16:00
Αστέρας Πετριτή
0 0
Θεσπρωτός
4 Οκτ 2023
- 16:00
Σβορώνος ΓΑΣ
4 2
Εορδαϊκός ΦΣ
4 Οκτ 2023
- 16:00
Βατανιακός
0 2
Καστοριά ΑΣ 1980
4 Οκτ 2023
- 16:00
Κιλελέρ ΑΕ
3 0
Φήκη ΠΟ
4 Οκτ 2023
- 16:00
Αναγέννηση Άρτας
0 1
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
4 Οκτ 2023
- 16:00
Αστέρας Σταυρού
0 0
Μαγνησιακός
4 Οκτ 2023
- 16:00
Θύελλα Κατσικά
1 1
Πιερικός
Αγωνιστική 2
17 Σεπ 2023
- 12:00
Ζάκυνθος
2 0
Αστέρας Σταυρού
17 Σεπ 2023
- 13:00
Σβορώνος ΓΑΣ
4 0
Αστέρας Πετριτή
17 Σεπ 2023
- 14:30
Λευκίμμη ΑΕ
0 1
Κιλελέρ ΑΕ
17 Σεπ 2023
- 16:00
Θεσπρωτός
0 1
Νέα Αρτάκη
17 Σεπ 2023
- 16:00
Καστοριά ΑΣ 1980
1 4
Τρίκαλα
17 Σεπ 2023
- 16:00
Φήκη ΠΟ
0 2
Αναγέννηση Άρτας
17 Σεπ 2023
- 16:00
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
1 0
Θύελλα Κατσικά
17 Σεπ 2023
- 16:00
Μαγνησιακός
0 1
Πιερικός
27 Σεπ 2023
- 16:00
Εορδαϊκός ΦΣ
1 2
Βατανιακός
Αγωνιστική 3
24 Σεπ 2023
- 11:00
Πιερικός
0 0
Ζάκυνθος
24 Σεπ 2023
- 13:00
Αστέρας Πετριτή
1 0
Νέα Αρτάκη
24 Σεπ 2023
- 15:00
Αναγέννηση Άρτας
1 0
Λευκίμμη ΑΕ
24 Σεπ 2023
- 16:00
Βατανιακός
1 1
Σβορώνος ΓΑΣ
24 Σεπ 2023
- 16:00
Κιλελέρ ΑΕ
3 1
Θεσπρωτός
24 Σεπ 2023
- 16:00
Τρίκαλα
1 1
Εορδαϊκός ΦΣ
24 Σεπ 2023
- 16:00
Αστέρας Σταυρού
2 0
Καστοριά ΑΣ 1980
24 Σεπ 2023
- 16:00
Θύελλα Κατσικά
4 1
Φήκη ΠΟ
24 Σεπ 2023
- 16:00
Μαγνησιακός
1 2
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Αγωνιστική 4
29 Σεπ 2023
- 15:00
Ζάκυνθος
0 2
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
1 Οκτ 2023
- 13:00
Βατανιακός
0 0
Αστέρας Πετριτή
1 Οκτ 2023
- 16:00
Νέα Αρτάκη
2 0
Κιλελέρ ΑΕ
1 Οκτ 2023
- 16:00
Σβορώνος ΓΑΣ
0 2
Τρίκαλα
1 Οκτ 2023
- 16:00
Θεσπρωτός
2 1
Αναγέννηση Άρτας
1 Οκτ 2023
- 16:00
Εορδαϊκός ΦΣ
1 1
Αστέρας Σταυρού
1 Οκτ 2023
- 16:00
Λευκίμμη ΑΕ
1 0
Θύελλα Κατσικά
1 Οκτ 2023
- 16:00
Καστοριά ΑΣ 1980
0 1
Πιερικός
1 Οκτ 2023
- 16:00
Φήκη ΠΟ
3 0
Μαγνησιακός
Αγωνιστική 5
7 Οκτ 2023
- 11:00
Ζάκυνθος
4 1
Φήκη ΠΟ
7 Οκτ 2023
- 12:00
Αστέρας Πετριτή
0 1
Κιλελέρ ΑΕ
7 Οκτ 2023
- 13:00
Μαγνησιακός
0 1
Λευκίμμη ΑΕ
7 Οκτ 2023
- 16:00
Τρίκαλα
4 0
Βατανιακός
7 Οκτ 2023
- 16:00
Αναγέννηση Άρτας
0 0
Νέα Αρτάκη
7 Οκτ 2023
- 16:00
Αστέρας Σταυρού
0 0
Σβορώνος ΓΑΣ
7 Οκτ 2023
- 16:00
Θύελλα Κατσικά
1 2
Θεσπρωτός
7 Οκτ 2023
- 16:00
Πιερικός
1 0
Εορδαϊκός ΦΣ
7 Οκτ 2023
- 16:00
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
4 1
Καστοριά ΑΣ 1980
Αγωνιστική 6
14 Οκτ 2023
- 11:00
Λευκίμμη ΑΕ
1 2
Ζάκυνθος
14 Οκτ 2023
- 15:00
Νέα Αρτάκη
1 1
Θύελλα Κατσικά
14 Οκτ 2023
- 16:00
Τρίκαλα
0 1
Αστέρας Πετριτή
14 Οκτ 2023
- 16:00
Κιλελέρ ΑΕ
0 1
Αναγέννηση Άρτας
14 Οκτ 2023
- 16:00
Βατανιακός
0 2
Αστέρας Σταυρού
14 Οκτ 2023
- 16:00
Σβορώνος ΓΑΣ
2 0
Πιερικός
14 Οκτ 2023
- 16:00
Θεσπρωτός
2 0
Μαγνησιακός
14 Οκτ 2023
- 16:00
Εορδαϊκός ΦΣ
1 0
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
14 Οκτ 2023
- 16:00
Καστοριά ΑΣ 1980
3 1
Φήκη ΠΟ
Αγωνιστική 7
22 Οκτ 2023
- 14:30
Καστοριά ΑΣ 1980
1 1
Λευκίμμη ΑΕ
22 Οκτ 2023
- 15:00
Ζάκυνθος
4 3
Θεσπρωτός
22 Οκτ 2023
- 16:00
Αστέρας Πετριτή
2 0
Αναγέννηση Άρτας
22 Οκτ 2023
- 16:00
Αστέρας Σταυρού
1 0
Τρίκαλα
22 Οκτ 2023
- 16:00
Θύελλα Κατσικά
0 0
Κιλελέρ ΑΕ
22 Οκτ 2023
- 16:00
Πιερικός
2 1
Βατανιακός
22 Οκτ 2023
- 16:00
Μαγνησιακός
0 2
Νέα Αρτάκη
22 Οκτ 2023
- 16:00
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
1 3
Σβορώνος ΓΑΣ
22 Οκτ 2023
- 16:00
Φήκη ΠΟ
1 0
Εορδαϊκός ΦΣ
Αγωνιστική 8
29 Οκτ 2023
- 00:00
Κιλελέρ ΑΕ
3 0
Μαγνησιακός
29 Οκτ 2023
- 12:00
Νέα Αρτάκη
1 0
Ζάκυνθος
29 Οκτ 2023
- 14:00
Αστέρας Σταυρού
2 1
Αστέρας Πετριτή
29 Οκτ 2023
- 14:30
Εορδαϊκός ΦΣ
1 1
Λευκίμμη ΑΕ
29 Οκτ 2023
- 15:00
Αναγέννηση Άρτας
3 1
Θύελλα Κατσικά
29 Οκτ 2023
- 15:00
Τρίκαλα
0 0
Πιερικός
29 Οκτ 2023
- 15:00
Βατανιακός
0 2
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
29 Οκτ 2023
- 15:00
Σβορώνος ΓΑΣ
2 0
Φήκη ΠΟ
29 Οκτ 2023
- 15:00
Θεσπρωτός
0 1
Καστοριά ΑΣ 1980
Αγωνιστική 9
5 Νοέ 2023
- 00:00
Μαγνησιακός
0 3
Αναγέννηση Άρτας
5 Νοέ 2023
- 15:00
Αστέρας Πετριτή
2 2
Θύελλα Κατσικά
5 Νοέ 2023
- 15:00
Πιερικός
2 0
Αστέρας Σταυρού
5 Νοέ 2023
- 15:00
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
2 2
Τρίκαλα
5 Νοέ 2023
- 15:00
Ζάκυνθος
1 1
Κιλελέρ ΑΕ
5 Νοέ 2023
- 15:00
Φήκη ΠΟ
1 2
Βατανιακός
5 Νοέ 2023
- 15:00
Καστοριά ΑΣ 1980
0 0
Νέα Αρτάκη
5 Νοέ 2023
- 15:00
Λευκίμμη ΑΕ
0 3
Σβορώνος ΓΑΣ
5 Νοέ 2023
- 15:00
Εορδαϊκός ΦΣ
3 3
Θεσπρωτός
Αγωνιστική 10
12 Νοέ 2023
- 00:00
Θύελλα Κατσικά
3 0
Μαγνησιακός
12 Νοέ 2023
- 13:00
Αναγέννηση Άρτας
1 0
Ζάκυνθος
12 Νοέ 2023
- 15:00
Πιερικός
4 0
Αστέρας Πετριτή
12 Νοέ 2023
- 15:00
Αστέρας Σταυρού
1 0
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
12 Νοέ 2023
- 15:00
Τρίκαλα
2 1
Φήκη ΠΟ
12 Νοέ 2023
- 15:00
Κιλελέρ ΑΕ
0 1
Καστοριά ΑΣ 1980
12 Νοέ 2023
- 15:00
Βατανιακός
3 2
Λευκίμμη ΑΕ
12 Νοέ 2023
- 15:00
Νέα Αρτάκη
3 0
Εορδαϊκός ΦΣ
12 Νοέ 2023
- 15:00
Θεσπρωτός
0 3
Σβορώνος ΓΑΣ
Αγωνιστική 11
19 Νοέ 2023
- 00:00
Αστέρας Πετριτή
3 0
Μαγνησιακός
19 Νοέ 2023
- 15:00
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
2 1
Πιερικός
19 Νοέ 2023
- 15:00
Φήκη ΠΟ
0 2
Αστέρας Σταυρού
19 Νοέ 2023
- 15:00
Καστοριά ΑΣ 1980
4 0
Αναγέννηση Άρτας
19 Νοέ 2023
- 15:00
Λευκίμμη ΑΕ
0 1
Τρίκαλα
19 Νοέ 2023
- 15:00
Εορδαϊκός ΦΣ
1 0
Κιλελέρ ΑΕ
19 Νοέ 2023
- 15:00
Θεσπρωτός
2 1
Βατανιακός
19 Νοέ 2023
- 15:00
Σβορώνος ΓΑΣ
0 0
Νέα Αρτάκη
22 Νοέ 2023
- 15:00
Ζάκυνθος
1 0
Θύελλα Κατσικά
Αγωνιστική 12
26 Νοέ 2023
- 00:00
Μαγνησιακός
0 3
Ζάκυνθος
26 Νοέ 2023
- 12:30
Αστέρας Σταυρού
3 2
Λευκίμμη ΑΕ
26 Νοέ 2023
- 15:00
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
2 0
Αστέρας Πετριτή
26 Νοέ 2023
- 15:00
Πιερικός
5 1
Φήκη ΠΟ
26 Νοέ 2023
- 15:00
Θύελλα Κατσικά
0 2
Καστοριά ΑΣ 1980
26 Νοέ 2023
- 15:00
Αναγέννηση Άρτας
0 2
Εορδαϊκός ΦΣ
26 Νοέ 2023
- 15:00
Τρίκαλα
2 1
Θεσπρωτός
26 Νοέ 2023
- 15:00
Κιλελέρ ΑΕ
1 3
Σβορώνος ΓΑΣ
26 Νοέ 2023
- 15:00
Νέα Αρτάκη
1 0
Βατανιακός
Αγωνιστική 13
3 Δεκ 2023
- 00:00
Καστοριά ΑΣ 1980
3 0
Μαγνησιακός
3 Δεκ 2023
- 11:00
Αστέρας Πετριτή
0 1
Ζάκυνθος
3 Δεκ 2023
- 14:00
Λευκίμμη ΑΕ
0 2
Πιερικός
3 Δεκ 2023
- 15:00
Φήκη ΠΟ
0 2
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
3 Δεκ 2023
- 15:00
Εορδαϊκός ΦΣ
0 2
Θύελλα Κατσικά
3 Δεκ 2023
- 15:00
Θεσπρωτός
1 2
Αστέρας Σταυρού
3 Δεκ 2023
- 15:00
Σβορώνος ΓΑΣ
2 0
Αναγέννηση Άρτας
3 Δεκ 2023
- 15:00
Νέα Αρτάκη
4 2
Τρίκαλα
3 Δεκ 2023
- 15:00
Βατανιακός
0 0
Κιλελέρ ΑΕ
Αγωνιστική 14
10 Δεκ 2023
- 00:00
Μαγνησιακός
0 3
Εορδαϊκός ΦΣ
10 Δεκ 2023
- 14:30
Ζάκυνθος
3 1
Καστοριά ΑΣ 1980
10 Δεκ 2023
- 15:00
Φήκη ΠΟ
2 2
Αστέρας Πετριτή
10 Δεκ 2023
- 15:00
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
2 0
Λευκίμμη ΑΕ
10 Δεκ 2023
- 15:00
Πιερικός
4 0
Θεσπρωτός
10 Δεκ 2023
- 15:00
Θύελλα Κατσικά
0 1
Σβορώνος ΓΑΣ
10 Δεκ 2023
- 15:00
Αστέρας Σταυρού
2 0
Νέα Αρτάκη
10 Δεκ 2023
- 15:00
Αναγέννηση Άρτας
2 2
Βατανιακός
10 Δεκ 2023
- 15:00
Κιλελέρ ΑΕ
0 0
Τρίκαλα
Αγωνιστική 15
16 Δεκ 2023
- 11:00
Εορδαϊκός ΦΣ
0 0
Ζάκυνθος
17 Δεκ 2023
- 00:00
Λευκίμμη ΑΕ
3 0
Φήκη ΠΟ
17 Δεκ 2023
- 00:00
Σβορώνος ΓΑΣ
3 0
Μαγνησιακός
17 Δεκ 2023
- 15:00
Αστέρας Πετριτή
1 0
Καστοριά ΑΣ 1980
17 Δεκ 2023
- 15:00
Θεσπρωτός
1 1
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
17 Δεκ 2023
- 15:00
Νέα Αρτάκη
1 0
Πιερικός
17 Δεκ 2023
- 15:00
Βατανιακός
0 4
Θύελλα Κατσικά
17 Δεκ 2023
- 15:00
Κιλελέρ ΑΕ
2 0
Αστέρας Σταυρού
17 Δεκ 2023
- 15:00
Τρίκαλα
0 0
Αναγέννηση Άρτας
Αγωνιστική 16
20 Δεκ 2023
- 00:00
Φήκη ΠΟ
0 3
Θεσπρωτός
20 Δεκ 2023
- 00:00
Μαγνησιακός
0 3
Βατανιακός
20 Δεκ 2023
- 15:00
Λευκίμμη ΑΕ
1 1
Αστέρας Πετριτή
20 Δεκ 2023
- 15:00
Καστοριά ΑΣ 1980
0 1
Εορδαϊκός ΦΣ
20 Δεκ 2023
- 15:00
Ζάκυνθος
2 2
Σβορώνος ΓΑΣ
20 Δεκ 2023
- 15:00
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
1 0
Νέα Αρτάκη
20 Δεκ 2023
- 15:00
Πιερικός
1 0
Κιλελέρ ΑΕ
20 Δεκ 2023
- 15:00
Θύελλα Κατσικά
0 0
Τρίκαλα
20 Δεκ 2023
- 15:00
Αναγέννηση Άρτας
1 0
Αστέρας Σταυρού
Αγωνιστική 17
7 Ιαν 2024
- 00:00
Νέα Αρτάκη
3 0
Φήκη ΠΟ
7 Ιαν 2024
- 00:00
Τρίκαλα
3 0
Μαγνησιακός
7 Ιαν 2024
- 11:00
Βατανιακός
2 0
Ζάκυνθος
7 Ιαν 2024
- 14:30
Αστέρας Πετριτή
1 0
Εορδαϊκός ΦΣ
7 Ιαν 2024
- 15:00
Θεσπρωτός
1 3
Λευκίμμη ΑΕ
7 Ιαν 2024
- 15:00
Σβορώνος ΓΑΣ
4 2
Καστοριά ΑΣ 1980
7 Ιαν 2024
- 15:00
Κιλελέρ ΑΕ
1 1
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
7 Ιαν 2024
- 15:00
Αστέρας Σταυρού
3 2
Θύελλα Κατσικά
17 Ιαν 2024
- 15:00
Αναγέννηση Άρτας
2 1
Πιερικός
Αγωνιστική 18
14 Ιαν 2024
- 00:00
Φήκη ΠΟ
0 3
Κιλελέρ ΑΕ
14 Ιαν 2024
- 00:00
Μαγνησιακός
0 3
Αστέρας Σταυρού
14 Ιαν 2024
- 14:00
Λευκίμμη ΑΕ
4 1
Νέα Αρτάκη
14 Ιαν 2024
- 15:00
Θεσπρωτός
2 0
Αστέρας Πετριτή
14 Ιαν 2024
- 15:00
Εορδαϊκός ΦΣ
0 0
Σβορώνος ΓΑΣ
14 Ιαν 2024
- 15:00
Καστοριά ΑΣ 1980
3 3
Βατανιακός
14 Ιαν 2024
- 15:00
Ζάκυνθος
0 0
Τρίκαλα
14 Ιαν 2024
- 15:00
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
2 0
Αναγέννηση Άρτας
14 Ιαν 2024
- 15:00
Πιερικός
1 1
Θύελλα Κατσικά
Αγωνιστική 19
21 Ιαν 2024
- 00:00
Αναγέννηση Άρτας
3 0
Φήκη ΠΟ
21 Ιαν 2024
- 00:00
Πιερικός
3 0
Μαγνησιακός
21 Ιαν 2024
- 12:00
Κιλελέρ ΑΕ
1 0
Λευκίμμη ΑΕ
21 Ιαν 2024
- 13:00
Αστέρας Σταυρού
1 0
Ζάκυνθος
21 Ιαν 2024
- 14:00
Αστέρας Πετριτή
1 2
Σβορώνος ΓΑΣ
21 Ιαν 2024
- 15:00
Τρίκαλα
5 1
Καστοριά ΑΣ 1980
21 Ιαν 2024
- 15:00
Θύελλα Κατσικά
1 2
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
21 Ιαν 2024
- 15:00
Νέα Αρτάκη
2 1
Θεσπρωτός
21 Ιαν 2024
- 15:00
Βατανιακός
1 1
Εορδαϊκός ΦΣ
Αγωνιστική 20
28 Ιαν 2024
- 00:00
Φήκη ΠΟ
0 3
Θύελλα Κατσικά
28 Ιαν 2024
- 00:00
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
3 0
Μαγνησιακός
28 Ιαν 2024
- 12:00
Νέα Αρτάκη
2 0
Αστέρας Πετριτή
28 Ιαν 2024
- 14:00
Ζάκυνθος
0 0
Πιερικός
28 Ιαν 2024
- 14:45
Λευκίμμη ΑΕ
1 2
Αναγέννηση Άρτας
28 Ιαν 2024
- 15:00
Σβορώνος ΓΑΣ
2 1
Βατανιακός
28 Ιαν 2024
- 15:00
Θεσπρωτός
2 1
Κιλελέρ ΑΕ
28 Ιαν 2024
- 15:00
Εορδαϊκός ΦΣ
5 1
Τρίκαλα
28 Ιαν 2024
- 15:00
Καστοριά ΑΣ 1980
0 1
Αστέρας Σταυρού
Αγωνιστική 21
4 Φεβ 2024
- 00:00
Μαγνησιακός
- -
Φήκη ΠΟ
4 Φεβ 2024
- 11:00
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
0 1
Ζάκυνθος
4 Φεβ 2024
- 14:00
Αστέρας Πετριτή
2 0
Βατανιακός
4 Φεβ 2024
- 14:30
Θύελλα Κατσικά
2 1
Λευκίμμη ΑΕ
4 Φεβ 2024
- 15:00
Κιλελέρ ΑΕ
0 1
Νέα Αρτάκη
4 Φεβ 2024
- 15:00
Τρίκαλα
1 0
Σβορώνος ΓΑΣ
4 Φεβ 2024
- 15:00
Αναγέννηση Άρτας
1 0
Θεσπρωτός
4 Φεβ 2024
- 15:00
Αστέρας Σταυρού
0 2
Εορδαϊκός ΦΣ
4 Φεβ 2024
- 15:00
Πιερικός
1 1
Καστοριά ΑΣ 1980
Αγωνιστική 22
10 Φεβ 2024
- 15:00
Καστοριά ΑΣ 1980
0 2
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
11 Φεβ 2024
- 00:00
Λευκίμμη ΑΕ
3 0
Μαγνησιακός
11 Φεβ 2024
- 00:00
Φήκη ΠΟ
0 3
Ζάκυνθος
11 Φεβ 2024
- 14:00
Κιλελέρ ΑΕ
2 0
Αστέρας Πετριτή
11 Φεβ 2024
- 15:00
Βατανιακός
2 1
Τρίκαλα
11 Φεβ 2024
- 15:00
Νέα Αρτάκη
4 0
Αναγέννηση Άρτας
11 Φεβ 2024
- 15:00
Σβορώνος ΓΑΣ
2 2
Αστέρας Σταυρού
11 Φεβ 2024
- 15:00
Θεσπρωτός
2 0
Θύελλα Κατσικά
11 Φεβ 2024
- 15:00
Εορδαϊκός ΦΣ
1 0
Πιερικός
Αγωνιστική 23
18 Φεβ 2024
- 00:00
Μαγνησιακός
0 3
Θεσπρωτός
18 Φεβ 2024
- 00:00
Φήκη ΠΟ
0 3
Καστοριά ΑΣ 1980
18 Φεβ 2024
- 11:00
Ζάκυνθος
1 0
Λευκίμμη ΑΕ
18 Φεβ 2024
- 15:00
Αστέρας Πετριτή
3 0
Τρίκαλα
18 Φεβ 2024
- 15:00
Αναγέννηση Άρτας
0 2
Κιλελέρ ΑΕ
18 Φεβ 2024
- 15:00
Αστέρας Σταυρού
5 0
Βατανιακός
18 Φεβ 2024
- 15:00
Θύελλα Κατσικά
1 1
Νέα Αρτάκη
18 Φεβ 2024
- 15:00
Πιερικός
2 0
Σβορώνος ΓΑΣ
18 Φεβ 2024
- 15:00
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
1 0
Εορδαϊκός ΦΣ
Αγωνιστική 24
25 Φεβ 2024
- 00:00
Νέα Αρτάκη
3 0
Μαγνησιακός
25 Φεβ 2024
- 00:00
Εορδαϊκός ΦΣ
3 0
Φήκη ΠΟ
25 Φεβ 2024
- 11:30
Θεσπρωτός
2 0
Ζάκυνθος
25 Φεβ 2024
- 15:00
Αναγέννηση Άρτας
0 1
Αστέρας Πετριτή
25 Φεβ 2024
- 15:00
Τρίκαλα
1 1
Αστέρας Σταυρού
25 Φεβ 2024
- 15:00
Κιλελέρ ΑΕ
1 1
Θύελλα Κατσικά
25 Φεβ 2024
- 15:00
Βατανιακός
0 1
Πιερικός
25 Φεβ 2024
- 15:00
Σβορώνος ΓΑΣ
0 0
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
25 Φεβ 2024
- 15:00
Λευκίμμη ΑΕ
1 0
Καστοριά ΑΣ 1980
Αγωνιστική 25
3 Μαρ 2024
- 00:00
Μαγνησιακός
0 3
Κιλελέρ ΑΕ
3 Μαρ 2024
- 00:00
Φήκη ΠΟ
0 3
Σβορώνος ΓΑΣ
3 Μαρ 2024
- 14:00
Αστέρας Πετριτή
2 0
Αστέρας Σταυρού
3 Μαρ 2024
- 14:30
Λευκίμμη ΑΕ
0 0
Εορδαϊκός ΦΣ
3 Μαρ 2024
- 15:00
Θύελλα Κατσικά
2 0
Αναγέννηση Άρτας
3 Μαρ 2024
- 15:00
Πιερικός
2 0
Τρίκαλα
3 Μαρ 2024
- 15:00
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
3 1
Βατανιακός
3 Μαρ 2024
- 15:00
Ζάκυνθος
0 2
Νέα Αρτάκη
3 Μαρ 2024
- 15:00
Καστοριά ΑΣ 1980
0 1
Θεσπρωτός
Αγωνιστική 26
10 Μαρ 2024
- 00:00
Αναγέννηση Άρτας
3 0
Μαγνησιακός
10 Μαρ 2024
- 00:00
Βατανιακός
3 0
Φήκη ΠΟ
10 Μαρ 2024
- 11:00
Κιλελέρ ΑΕ
0 0
Ζάκυνθος
10 Μαρ 2024
- 15:00
Θύελλα Κατσικά
1 0
Αστέρας Πετριτή
10 Μαρ 2024
- 15:00
Αστέρας Σταυρού
0 0
Πιερικός
10 Μαρ 2024
- 15:00
Τρίκαλα
0 0
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
10 Μαρ 2024
- 15:00
Νέα Αρτάκη
3 0
Καστοριά ΑΣ 1980
10 Μαρ 2024
- 15:00
Σβορώνος ΓΑΣ
2 0
Λευκίμμη ΑΕ
10 Μαρ 2024
- 15:00
Θεσπρωτός
0 1
Εορδαϊκός ΦΣ
Αγωνιστική 27
16 Μαρ 2024
- 00:00
Μαγνησιακός
0 3
Θύελλα Κατσικά
16 Μαρ 2024
- 00:00
Φήκη ΠΟ
0 3
Τρίκαλα
16 Μαρ 2024
- 13:45
Λευκίμμη ΑΕ
2 2
Βατανιακός
16 Μαρ 2024
- 15:00
Αστέρας Πετριτή
2 1
Πιερικός
16 Μαρ 2024
- 15:00
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
2 0
Αστέρας Σταυρού
16 Μαρ 2024
- 15:00
Ζάκυνθος
1 1
Αναγέννηση Άρτας
16 Μαρ 2024
- 15:00
Καστοριά ΑΣ 1980
0 1
Κιλελέρ ΑΕ
16 Μαρ 2024
- 15:00
Εορδαϊκός ΦΣ
0 2
Νέα Αρτάκη
16 Μαρ 2024
- 15:00
Σβορώνος ΓΑΣ
3 2
Θεσπρωτός
Αγωνιστική 28
24 Μαρ 2024
- 00:00
Μαγνησιακός
0 3
Αστέρας Πετριτή
24 Μαρ 2024
- 00:00
Αστέρας Σταυρού
3 0
Φήκη ΠΟ
24 Μαρ 2024
- 13:00
Θύελλα Κατσικά
2 3
Ζάκυνθος
24 Μαρ 2024
- 14:00
Τρίκαλα
4 0
Λευκίμμη ΑΕ
24 Μαρ 2024
- 15:00
Πιερικός
0 2
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
24 Μαρ 2024
- 15:00
Αναγέννηση Άρτας
0 0
Καστοριά ΑΣ 1980
24 Μαρ 2024
- 15:00
Κιλελέρ ΑΕ
1 1
Εορδαϊκός ΦΣ
24 Μαρ 2024
- 15:00
Βατανιακός
1 3
Θεσπρωτός
24 Μαρ 2024
- 15:00
Νέα Αρτάκη
0 0
Σβορώνος ΓΑΣ
Αγωνιστική 29
31 Μαρ 2024
- 00:00
Ζάκυνθος
3 0
Μαγνησιακός
31 Μαρ 2024
- 00:00
Φήκη ΠΟ
0 3
Πιερικός
31 Μαρ 2024
- 16:00
Αστέρας Πετριτή
0 3
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
31 Μαρ 2024
- 16:00
Καστοριά ΑΣ 1980
0 2
Θύελλα Κατσικά
31 Μαρ 2024
- 16:00
Λευκίμμη ΑΕ
2 0
Αστέρας Σταυρού
31 Μαρ 2024
- 16:00
Εορδαϊκός ΦΣ
1 0
Αναγέννηση Άρτας
31 Μαρ 2024
- 16:00
Θεσπρωτός
3 1
Τρίκαλα
31 Μαρ 2024
- 16:00
Σβορώνος ΓΑΣ
1 0
Κιλελέρ ΑΕ
31 Μαρ 2024
- 16:00
Βατανιακός
0 3
Νέα Αρτάκη
Αγωνιστική 30
7 Απρ 2024
- 00:00
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
3 0
Φήκη ΠΟ
7 Απρ 2024
- 00:00
Μαγνησιακός
0 3
Καστοριά ΑΣ 1980
7 Απρ 2024
- 11:00
Ζάκυνθος
3 0
Αστέρας Πετριτή
7 Απρ 2024
- 14:00
Πιερικός
5 0
Λευκίμμη ΑΕ
7 Απρ 2024
- 16:00
Θύελλα Κατσικά
0 0
Εορδαϊκός ΦΣ
7 Απρ 2024
- 16:00
Αστέρας Σταυρού
0 0
Θεσπρωτός
7 Απρ 2024
- 16:00
Αναγέννηση Άρτας
0 0
Σβορώνος ΓΑΣ
7 Απρ 2024
- 16:00
Τρίκαλα
1 5
Νέα Αρτάκη
7 Απρ 2024
- 16:00
Κιλελέρ ΑΕ
2 1
Βατανιακός
Αγωνιστική 31
14 Απρ 2024
- 16:00
Αστέρας Πετριτή
- -
Φήκη ΠΟ
14 Απρ 2024
- 16:00
Καστοριά ΑΣ 1980
- -
Ζάκυνθος
14 Απρ 2024
- 16:00
Λευκίμμη ΑΕ
- -